اسفنج – ابر فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

اسفنج – ابر: فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی دردسرهای اسب سفید شاهزاده رویاها

در این یک ماه و اندی روز باقی مانده تا ایام محرم خانواده های زیادی در تب و تاب برنامه ریزی جهت برپایی مراسم خوش حالی عروسی فرزندان ارزش هستند. مراسم خوش حالی عر

دردسرهای اسب سفید شاهزاده رویاها

دردسرهای اسب سفید شاهزاده رویاها

عبارات مهم : عروسی

دردسرهای اسب سفید شاهزاده رویاها

روزنامه خراسان در مطلبی به قلم راحله شعبانی نوشته است:

در این یک ماه و اندی روز باقی مانده تا ایام محرم خانواده های زیادی در تب و تاب برنامه ریزی جهت برپایی مراسم خوش حالی عروسی فرزندان ارزش هستند. مراسم خوش حالی عروسی از معدود مراسمی است که تا سال ها خاطرات آن در ذهن آدمی نقش می بندد. حتی می توان به سادگی با ورق زدن آلبوم عروس و داماد، خاطرات آن شب را مرور کرد. در این میان بسیار اهمیت دارد که هزینه ها را با مدیریتی صحیح و کارامد شرکت دهی کنید. شاید جهت تان عجیب باشد ولی با مدیریت مخارج تان به آسانی با یک تیر دو نشان را نشانه قرار خواهید داد. هم می توانید خاطره رویایی از شب عروسی خود بسازید که تا سال ها دهان به دهان بین دوست و آشنا بچرخد و هم می توانید جیب بی گناه خود را سوراخ نکرده و زیر بار قرض های کمر شکن نروید. حتی می توانید پولی را ذخیره کرده و به آن مباهات کنید.

در این یک ماه و اندی روز باقی مانده تا ایام محرم خانواده های زیادی در تب و تاب برنامه ریزی جهت برپایی مراسم خوش حالی عروسی فرزندان ارزش هستند. مراسم خوش حالی عر

یکی از بااهمیت ترین ملزومات شب عروسی، ماشین عروس هست. اگر شما هنوز این مراسم را تجربه نکرده اید، شاید در نگاه اول قضیه خیلی راحت به نظر برسد. حتی با خود بگویید: «مهیا کردن یک ماشین آن هم جهت یک شب که دردسری ندارد.» متاسفانه سخت در اشتباهید! ماشین مذکور به شدت مهم هست. در تمامی تصویر ها و فیلم های عروسی تان حضور فعال دارد و بعدها می تواند جهت تان دردسر ساز باشد. بعد به مدل ماشین، رنگ ماشین و گل آرایی آن اهمیت دهید و با وسواسی خاص همانند یک شاهزاده واقعی مراحل آماده شدن اسب سفید رویایی عروس تان را دنبال کنید.

اولین مرحله، گزینش یک ماشین خوب هست. در گزینش یک ماشین مناسب جهت این شب چند توصیه حائز اهمیت است: اگر از مدل، رنگ و به طور کلی امکانات ماشین خودتان راضی هستید، حتما ماشین خودتان را گزینش کنید و به دنبال هزینه های اضافی و تجمل نباشید. در صورتی هم که ماشینی ندارید، ماشین یکی از اقوام خود را به امانت بگیرید. اگر ماشین فعلی خود را مناسب مراسم ازدواج تان نمی بینید و یا نمی خواهید جلوی دیگران سرخم کرده و ماشین آن ها را امانت بگیرید، باید به فکر کرایه ماشین باشید. جهت کرایه ماشین راه پر پیچ و خمی را باید پیمود. دردسرهای زیادی در این راه گریبان گیر شما خواهد بود، که مجبور خواهید بود با آن ها دست و پنجه نرم کنید.

آقای خسروی که در زمینه کرایه ماشین عروس تبحر خاصی دارد، می گوید: کرایه ماشین جهت عروسی قوانینی دارد که تا هنگامی که آقا دامادها آن ها را مجبور نشوند از کرایه ماشین به آن ها معذوریم. از جمله این قوانین عبارتند از: تسویه نقدی کامل قبل از حرکت، رعایت تمامی قوانین راهنمایی و رانندگی، رعایت تمام دست اندازها و چاله های خیابانی، پرداخت هزینه اولیه سوخت و کارواش، تردد با سرعت حداکثر70 کیلومتر در ساعت. او ادامه می هد که در صورت به آخر رسیدن ساعت مشخص در قرارداد، به ازای هر ساعتی که تحویل ماشین به تاخیر بیفتد هزینه ای متناسب با نوع ماشین دریافت می شود که حداکثر این مبلغ 70 هزار تومان می باشد. آقای خسروی تاکید می کند حتما قرارداد به طور کامل و با دقت مطالعه شود آیا که گاهی در ازای خارج شدن از محدوده مشخص شده است در قرارداد مذکور باید مبلغ اضافی پرداخت شود. او فهرستی از قیمت انواع خودروها جهت کرایه ارائه می دهد که در زیر به صورت جدول آورده ایم.

دردسرهای اسب سفید شاهزاده رویاها

مدل ماشین – با راننده – بدون راننده- با گل آرایی

بی ام دبلیو 528 – 600 800

مزدا 6 180 220 –

اپتیما 200 – 500

در این یک ماه و اندی روز باقی مانده تا ایام محرم خانواده های زیادی در تب و تاب برنامه ریزی جهت برپایی مراسم خوش حالی عروسی فرزندان ارزش هستند. مراسم خوش حالی عر

پژو 308 350 400 –

بی ام دبلیو 330 – 400 600

سوناتا 350 300 500

پروشه – 900 1 میلیون تومان

دردسرهای اسب سفید شاهزاده رویاها

پرشیا/سمند/ریو/پژو206 – 100 با توجه به نوع گل آرایی متفاوت است

قیمت ها به هزار تومان است

نکات مهم در کرایه ماشین عروس

کرایه ماشین های کلاسیک و قدیمی هزینه خیلی بالاتری از ماشین های دیگر دارد. تلاش کنید خودرویی گزینش کنید که آشنایی نسبی با آن دارید و از بعد رانندگی با آن بر می آیید. به یاد داشته باشید ماشین های اسپرت علاوه بر هزینه بر بودن، مهارت خاصی جهت رانندگی می خواهد.

قبل از نوشتن قرارداد و تحویل گرفتن ماشین حتما ماشین را از لحاظ فنی و ظاهری به طور دقیق بررسی کنید. اگر مشکلی بعد از پرداخت وجه پیدا شود، مقصر اول و آخر خود شما خواهید بود و به ناچار باید تمام هزینه تعمیر آن را به طور کامل بپردازید. در گزینش رنگ اتومبیل دقت کنید. هنگام گزینش اتومبیل جلوی احساسات تان را بگیرید و رنگ های عجیب و غریب گزینش نکنید. گل آرایی ماشین هایی با رنگ های خارج از عرف هزینه های گزافی را روی دست شما خواهد گذاشت. جهت کرایه هر ماشینی علاوه بر پرداخت هزینه اجاره ماشین باید چک یا سندی به اندازه مبلغ اتومبیل گرو بگذارید. جهت کم کردن هزینه ها می توانید ماشین را فقط جهت رفتن به مراسم کرایه کنید و بعد از مراسم با ماشین خودتان به منزل برگردید. نهایت احتیاط را هنگام رانندگی داشته باشید آیا که در صورت تصادف کردن باید سال های زیادی از عمرتان را صرف جبران خسارت همان یک شب ناقابل بکنید.

گل آرایی ماشین عروس

حالا که ماشین خود را جهت این شب گزینش کردید نوبت به زیباسازی و طراحی آن می رسد. جهت گل آرایی ماشین مورد نظر دقت بیشتری داشته باشید تا زحمات تان در گزینش ماشین به هدر نرود و با گل آرایی مناسب، گزینش فوق العاده تان را به رخ همگان بکشانید. آقای غفاری که گل فروشی بزرگی را مدیریت می کند، قیمت گل آرایی ماشین را بین 150 هزار تومان تا 2 میلیون تومان تخمین می زند. او می گوید زیاد مشتریان مدل هایی مختصر و بافایده در زحمت قیمتی 150 تا 250 هزار تومان گزینش می کنند و نهایت سالی یک بار مشتری 2 میلیونی داریم. او اعتقاد است قیمت گل آرایی به نوع گل، تعداد و حجم گل های استفاده شده، ملزومات جانبی مانند تور و انواع عروسک و چیدمان آن ها بستگی دارد. گران ترین گل، ارکیده هست. دیگر گل های گران قیمت، آنتوریوم، رز و انواع گل های هلندی و تایلندی می باشد. از گل هایی که قیمت های به صرفه تری دارند می توان به لیسیانتوس و لیلیوم اشاره کرد. آقای غفاری تولید کنندگان را عامل مهم نوسانات عوض کردن قیمت انواع گل ها در بازار می داند که بر قیمت گل آرایی ماشین عروس هم به صورت مستقیم تاثیر می گذارند. آقای دلخانی که یکی دیگر از متخصصان حوزه گل آرایی ماشین عروس به شمار می رود، می گوید: میخک، آلستر و مریم مناسب ترین گل ها به لحاظ قیمتی هستند. گل رز نیز با توجه به کیفیت آن قیمت های متفاوتی دارد.

پاپیون زدن روی ماشین و یا استفاده زیاد از برگ ها و استفاده کمتر از گل ها هزینه ها را به شدت پایین می آورد. او ادامه می دهد: گاهی افراد میل به دارند دسته گل عروس را با گل های ماشین خود هماهنگ کنند که در این صورت باید هزینه بیشتری بپردازند. قیمت دسته گل عروس نیز به تنهایی از 80 هزار تا 300 هزار تومان در نوسان هست. جهت نمونه چند دسته گل همراه با قیمت را درجدول زیر ارائه کرده ایم. تزیین سفره عقد نیز در تخصص افراد این حرفه قرار می گیرد. به طور میانگین محدوده قیمتی سفره عقد از 200 هزار تومان شروع می شود و تا 8 میلیون تومان ادامه پیدا می کند.

نوع گل های استفاده شده است در دسته گل عروس – قیمت (هزار تومان)

گل های ارکیده به همراه برگ و ملزوماتی از قبیل تور و مروارید 290

گل های شیپوری به همراه برگ و ملزومات 230

گل های رز هلندی به همراه برگ و ملزومات 230

ترکیبی از گل های شیپوری و رز هلندی و داوودی به همراه برگ و ملزومات 180

ترکیبی از گل های شیپوری و رز هلندی به همراه برگ و ملزومات 160

نکات مهم در گل آرایی ماشین عروس

به این توصیه توجه کنید که گل فروشی های بالاشهر هزینه های بیشتری درخواست می کنند. مطمئن باشید گل های اوج شهر و پایین شهر همه یکی هستند و قشنگ شدن ماشین شما تنها به هنر و سلیقه کسی بر می گردد که قرار است ماشین شما را گل آرایی کند. تا جایی که می توانید تلاش کنید تاریخ مراسم خود را با اعیاد و مناسبت ها تنظیم نکنید. در این روزها قیمت خدمات مربوط به گل آرایی زیاد کردن قابل توجه ای دارد.

تزیین ماشین عروس تنها و تنها به سلیقه بر می گردد. شما به آسانی می توانید با گزینش مدل هایی با حجم گل کمتر و گل های ارزان تر به نفع جیب تان کار کنید.

حتما قبل از گل آرایی سری به هواشناسی بزنید و آب و هوای روز مراسم را چک کنید. در صورتی که قرار است آن روز باران یا برف ببارد، از تزیین ماشین صرف نظر کنید آیا که به سرعت گل ها خراب می شوند و فقط هزینه های بیهوده ای را روی دست خود خواهید گذاشت. حتی در روزهایی که هوا به شدت گرم هست، گل ها به سرعت پلاسیده می شوند. تلاش کنید از گل های مصنوعی یا وسایلی مانند تور استفاده کنید که هم به صرفه تر است و هم خراب نمی شود.

واژه های کلیدی: عروسی | ماشین | همراه | شب عروسی | گل آرایی | مراسم ازدواج | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs