اسفنج – ابر فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

اسفنج – ابر: فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی وضعیت بصورت لحظه‌ای رصد می‌شود ، جایگاههای سوخت مملو ازبنزین است

سخنگوی شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور عزیزمان ایران از آمادگی پالایشگاهها جهت تامین سوخت شهرهای پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز خبر داد و گفت:جایگاهه

وضعیت بصورت لحظه‌ای رصد می‌شود ، جایگاههای سوخت مملو ازبنزین است

جایگاههای سوخت مملو ازبنزین است/وضعیت بصورت لحظه ای رصد می شود

عبارات مهم : ایران

سخنگوی شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور عزیزمان ایران از آمادگی پالایشگاهها جهت تامین سوخت شهرهای پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز خبر داد و گفت:جایگاههای سوخت پایتخت کشور عزیزمان ایران والبرز مملو از بنزین و تمام پمپ ها فعال هست.

زیبا اسماعیلی در گفتگو با مهر راجع به اوضاع عرضه بنزین در شهرهای پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز با توجه به زلزله دیشب در این دو شهر و تشکیل صفوف طولانی در بعضی جایگاههای سوخت این دو شهر گفت: از همان دقایق اولیه بعد از وقوع زلزله، در آماده باش کامل بودیم و به از طریق شرکت پخش نیز اوضاع جایگاههای سوخت در پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز رصد می شد.

وضعیت بصورت لحظه‌ای رصد می‌شود ، جایگاههای سوخت مملو ازبنزین است

وی ادامه داد: از انجا که به مردم توصیه شد جهت درامان ماندن از خطرات احتمالی بعد لرزه ها، شب را خارج از منزل و در خودروها سپری کنند، و از انجا که بعضی شهروندان تصمیم به عزیمت از پایتخت کشور عزیزمان ایران گرفتند، میزان مراجعه به جایگاهها سوخت در ساعات اولیه بعد از زمین لرزه، زیاد کردن چشمگیری داشت و همین مساله موجب تشکیل صفوف طولانی در بعضی جایگاهها شد.

وی اظهار کرد: جهت جلوگیری از بروز هرگونه کمبود در جایگاههایی که صف تشکیل شده است بود، خودروهای نفت کش ها از مبادی توزیع و انبارهای ذخیره سوخت در استانهای البرز و پایتخت کشور عزیزمان ایران به سمت جایگاهها روانه شدند و دستورات مورد نیاز جهت توزیع کافی سوخت صادر شد.

سخنگوی شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور عزیزمان ایران از آمادگی پالایشگاهها جهت تامین سوخت شهرهای پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز خبر داد و گفت:جایگاهه

اسماعیلی با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در تامین سوخت پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز وجود ندارد، ادامه داد: جایگاههای سوخت در استانهای پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز مملو از سوخت هستند و هیچگونه کمبودی وجود ندارد.

وی به مردم توصیه کرد با آرامش و صبر جهت تهیه سوخت مورد نیاز خود به جایگاهها مراجعه کنند و در صورت وجود صف در یک جایگاه، به جایگاههای اطراف مراجعه کنند تا از بار ازدحام احتمالی کاسته شود.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: با توجه به آماده باش کاملی که در همان دقایق اولیه بعد از زلزله ایجاد شد، علیرغم اینکه فقط نیروهای شیفت شب در جایگاهها حضور داشتند ولی تمام تلمبه های جایگاهها فعال بود.

وضعیت بصورت لحظه‌ای رصد می‌شود ، جایگاههای سوخت مملو ازبنزین است

وی با بیان اینکه اوضاع جایگاههای سوخت بصورت لحظه ای رصد می شود، گفت: آماده باش در تمام جایگاههای سوخت استانهای پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز و مسیرهای منتهی به این دو استان برقرار است و مردم می توانند با خیال آسوده نسبت به تهیه سوخت مورد نیاز خودروهای خود اقدام کنند.

واژه های کلیدی: ایران | زلزله | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs