اسفنج – ابر فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

اسفنج – ابر: فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث جوانی که پدر و نامادری اش را با تفنگ و داس کشته بود، در دادگاه اعترافاتش را بعد گرفت

بهمن سال 89، فرزندان زوج میانسالی که ساکن بومهن-شرق تهران-بودند در تماس با دایی‌شان از قتل والدین خود به دست برادرشان خبردادند.

جوانی که پدر و نامادری اش را با تفنگ و داس کشته بود، در دادگاه اعترافاتش را بعد گرفت

عبارات مهم : اسلحه

بهمن سال 89، فرزندان زوج میانسالی که ساکن بومهن-شرق تهران-بودند در تماس با دایی ارزش از قتل والدین خود به دست برادرشان خبردادند.

کشور عزیزمان ایران نوشت: این مرد که به دنبال تماس تلفنی پریشان حال شده است بود بعد ازاعلام ماجرای جنایت به پلیس، راهی منزل خواهرش شد و به محض ورود با پیکرهای خونین زن میانسال و شوهرش روبه رو شد.

متهم که پسر بزرگ مرد خانواده بود و هنگام قتل مجروح شده است بود به بیمارستان انتقال یافت و تحت درمان قرارگرفت. او بعد از اصلاح نسبی و در نخستین اظهاراتش به بازپرس وکارآگاهان گفت: «ازهمسرم طلاق گرفته بودم و پدرم تحویلم نمی گرفت. به همین خاطر با همه مسئله داشتم. تا اینکه ازشدت ناراحتی و خشم با اسلحه ساچمه ای سراغ پدرم رفتم و درحالی که او کتاب می خواند تیری به چشم اش شلیک کردم. بعد هم با چندینه شلیک پیاپی او را کشتم. هنگامی که نامادری ام متوجه ماجرا شد ضربه ای با قنداق اسلحه به سرش زدم و او را هم با داس کشتم.»

جوانی که پدر و نامادری اش را با تفنگ و داس کشته بود، در دادگاه اعترافاتش را بعد گرفت

پرونده این قتل بعد از تکمیل تحقیقات، به شعبه دوم دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد تا عامل جنایت دردادگاهی به ریاست قاضی زالی و با حضور قاضی اسلامی -مستشار-محاکمه شود. در ابتدای جلسه دیروز پسر 16 ساله زوج کشته شده است و برادر زن میانسال، خواستار قصاص قاتل شدند.

سپس متهم در برابر قضات ایستاد.اما این بار علی رغم بیانات قبلی اش در جلسات بازجویی گفت:«وقتی واردخانه پدرم شدم کسی از پشت ضربه ای به من زد که بیهوش شدم. ولی باورکنید من پدر و نامادری ام را نکشته ام.»

بهمن سال 89، فرزندان زوج میانسالی که ساکن بومهن-شرق تهران-بودند در تماس با دایی‌شان از قتل والدین خود به دست برادرشان خبردادند.

قضات بعد از آخر جلسه وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند.

واژه های کلیدی: اسلحه | ایران | جنایت | دادگاه | میانسال | میانسالی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs