اسفنج – ابر فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

اسفنج – ابر: فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث راز سربه مهر قتل زن میانسال

مادربزرگ و سه نوه دختری‌اش با گذشت شش سال از پیدا نشدن قاتل زن میانسال به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدند و درخواست دیه از بیت‌المال کردند. 

راز سربه مهر قتل زن میانسال

عبارات مهم : ایران

مادربزرگ و سه نوه دختری اش با گذشت شش سال از پیدا نشدن قاتل زن میانسال به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدند و درخواست دیه از بیت المال کردند.

به گزارش جام جم، ساعت یک و 45 دقیقه بامداد 31 فروردین سال 91 مردی با پلیس پایتخت تماس گرفت و از قتل زنی میانسال در منزل اجاره ای در بلوار دادمان حوالی شهرک غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران و زخمی شدن دختر جوان او خبر داد.

بعد از این تماس بود که ماموران کلانتری 134 در آنجا حاضر شدند. آنها مشاهده کردند زن میانسال با ضربه های متعدد چاقو از پای در آمده است و لکه های خون او روی درو دیوار اتاقش پاشیده شده است و وسایل منزل به هم ریخته هست. دختر جوان مقتول که دانشجو بود نیز با ضربه های چاقو زخمی شده است و در آمبولانس برابر منزل ارزش قرار دارد.

راز سربه مهر قتل زن میانسال

شوهر سابق مقتول در محل جنایت به افسر تحقیق گفت: من و مقتول سه دختر داشتیم و چند سال قبل از هم جدا شدیم. در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد خودروی پژوی 206 مقتول دزدی شده است که دستور توقیف ماشین و بازداشت راننده آن صادر شد.

دختر نجات یافته مقتول هم به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شد و دربازجویی به افسر تحقیق گفت: نیمه شب صدای بازو بسته شدن در را شنیدم. بیدار که شدم به اتاق نشیمن رفتم، ولی کسی در آنجا نبود. دوباره به اتاقم بازگشتم و خوابیدم. دقایقی نگذشته بود که ناگهان از خواب پریدم و مرد جوانی را که چاقو به دست داشت، بالای سرم دیدم.

مادربزرگ و سه نوه دختری‌اش با گذشت شش سال از پیدا نشدن قاتل زن میانسال به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدند و درخواست دیه از بیت‌المال کردند. 

دختر نجات یافته ادامه داد: آن مرد با ترساندن سوئیچ خودروی مادرم، کارت بانکی و کلید گاوصندوق او را می خواست. فریاد زدم تا مادرم به کمکم بیاید که نیامد. خواستم فرارکنم که آن مرد غریبه با چاقویی که داشت مرا بشدت زخمی کرد. بعد با دزدی کارت بانکی، مقداری پول و سوئیچ ماشین با پارچه دست و پایم را بست و فرار کرد. هنگامی که صدایی نیامد بسختی دست و پایم را بازکردم و به اتاق مادرم رفتم که با جسد او رو به رو شدم. از همسایه ها کمک خواستم و بعد تلفنی ماجرا را به پدرم خبردادم.

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که معلوم شد پول از حساب بانکی مقتول برداشت شده است و خودروی سرقتی از او نیز چندروز بعددر محله دیگری بدون سرنشین کشف شد. در جریان تحقیقات پلیسی دو مردکه حوالی منزل مقتول دیده شده است بودند،شناسایی و بازداشت شدند ؛ ولی هنگامی که معلوم شد آنها در این قتل نقشی نداشتند، آزاد شدند.

تحقیقات جهت دستگیری قاتل فراری ادامه داشت و با گذشت شش سال از این جنایت، ماموران موفق به دستگیری قاتل فراری نشدند. این در حالی بود که دیروز مادر مقتول و سه دختر مقتول با حضور در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران به بازپرس محسن مدیر دِه گفتند که چون قاتل مادرشان پیدا نشده هست، خواستار دریافت دیه از بیت المال هستند بنابراین با توجه به خواسته خانواده مقتول، قرار شد بعد از تائید خواسته آنها پرونده به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شود تا به این خانواده دیه تعلق بگیرد.

راز سربه مهر قتل زن میانسال

واژه های کلیدی: ایران | تحقیقات | میانسال | کارت بانکی | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs