اسفنج – ابر فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

اسفنج – ابر: فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دوست دارم نقش منفی بازی کنم

به گزارش بانی فیلم، مینا جعفر زاده یکی از بازیگران و صورت های معروف پیشکسوتی است که همواره در سریال ها و فیلم هایی که حضور داشته، نقش یک مادر مهربان ایرانی را ا

دوست دارم نقش منفی بازی کنم

دوست دارم نقش منفی بازی کنم

عبارات مهم : زندگی

به گزارش بانی فیلم، مینا جعفر زاده یکی از بازیگران و صورت های معروف پیشکسوتی است که همواره در سریال ها و فیلم هایی که حضور داشته، نقش یک مادر مهربان ایرانی را ایفا کرده هست. درست مانند همه مادران دوست داشتنی. ولی این مادر دوست داشتنی مدتی است که مانند سایر همکارانش در این زمینه کم کار شده است هست. وی در گفت و گو با بانی فیلم راجع به فعالیت های اخیرش گفت: مدتی است که در زمینه سریال های تلویزیونی پیشنهادهای زیادی نداشتم. فقط این آخرهای در سریال «زندگی از نو» به تهیه کنندگی آقای مهدی شفیعی بازی کردم که تصویربرداری در شمال بود و مدتی است به آخر رسیده هست. به غیر از این کار هیچ پیشنهاد تلویزیونی نداشتم. می توانم بگویم که در کل پیشنهاد کارها کم شده است است که البته علت آن مشخص هست. به هر حال تلویزیون خیلی بودجه ندارد و همه از پرسشها مالی تلویزیون باخبرند. معمولا این پرسش را خیلی از من می پرسند. در صورتی که همه می دانند که دلیلش چیست. سریال هم کمتر از قبل ساخته می شود و به همین علت خیلی از همکاران ما بیکارند و یا کم کار هستند. یا اینکه بعضی کارها به خاطر مشکلی مالی متوقف می شوند. البته ممکن است که نقشی مناسب من در این کارهای وجود نداشته که به من پیشنهاد بدهند.

وی در ادامه راجع به حضورش در یک فیلم سینمایی هم بیان کرد: جهت بازی در یک فیلم سینمایی قرارداد بستم، ولی هنوز فیلمبرداری آن شروع نشده هست. فیلم «رویای سهراب» به کارگردانی علی نیرومند تن است که راجع به زندگی سهراب سپهری است و من نقش مادر یکی از دوستان سهراب سپهری را بازی می کنم. البته جهت بازی در یک فیلم سینمایی دیگر هم صحبت هایی شده است که فعلا اجازه ندارم در این باره صحبت کنم. البته قرارداد بستم، ولی هنوز فیلمنامه را نخواندم.

دوست دارم نقش منفی بازی کنم

جعفرزاده راجع به نقش مادران در سریال های تلویزیونی که خودش ایفا کرده هم بیان کرد: معمولا نقشی که جهت بازیگران هم سن من نوشته می شود، خیلی جای کار ندارد و متفاوت نیست. زیاد به ما نقش مادر پیشنهاد می شود که البته من هم تلاش می کنم که همان را تا حدودی متفاوت بازی کنم. چون از تکرار اصلا خوشم نمی آید و فکر می کنم مردم هم دوست ندارند. ضمنا خیلی دوست دارم نقش منفی بازی کنم که متاسفانه به من پیشنهاد نمی شود و واقعا دلیلش را نمی دانم. به هر حال هر بازیگری از نقش های تکراری فراری هست. امیدوارم کارگردانی هم پیدا شود که نقش منفی به من پیشنهاد کند. چون به نظرم خیلی متفاوت و جالب است.

واژه های کلیدی: زندگی | سریال | سینمایی | سهراب سپهری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs