اسفنج – ابر فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری

اسفنج – ابر: فرانسه پیروزی انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اعتراض سوپرمارکتی‌ها و رستوران‌دار‌ها به منصوریان!

برخی از مالکان سوپرمارکت و رستوران‌ که از کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران طلب‌کار هستند، مدعی شدند که عامل بدهی‌های کلوب نفت،سرمربی سابق این تیم است.

اعتراض سوپرمارکتی‌ها و رستوران‌دار‌ها به منصوریان!

اعتراض سوپرمارکتی ها و رستوران دار ها به منصوریان!

عبارات مهم : ایران

برخی از مالکان سوپرمارکت و رستوران که از کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران طلب کار هستند، مدعی شدند که عامل بدهی های کلوب نفت،سرمربی سابق این تیم است.

به گزارش خبرآنلاین، اعضای کادر فنی و بازیکنان سابق نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت دریافت مطالباتشان جلوی درب وزارت نفت از ساعت ۱۱ صبحگاه امروز حضور داشتند. این در حالی است که قرار بود ۶۰ یا ۷۰ نفر از اعضای کلی چه مربی و چه بازیکن به نشانه اعتراض حضور پیدا کنند که از این تعداد نفرات فقط ۷ نفر حضور داشتند.

اعتراض سوپرمارکتی‌ها و رستوران‌دار‌ها به منصوریان!

*علیرضا بیرانوند و وحید امیری بازیکنان سابق تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از یک ساعت تأخیر و ساعت ۱۲:۳۰ به وزارت نفت آمدند و خواستار دیدار با مسئولان و وزیر نفت شدند.

*بعد از گذشت یک ساعت اعضای کادر فنی و بازیکنان سابق نفت اعتراض ارزش به جایی نرسید و حتی نتوانستند به دفتر وزیر مراجعه کنند که در این میان علیرضا بیرانوند بازیکن سابق نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران شخصاً با دفتر وزیر تماس گرفت. این تماس ها هم باز هم نتیجه ای نداشت و با صدای بلند اعتراض خود را بیان کرد و باز هم خواستار دیدار با وزیر نفت شد.

برخی از مالکان سوپرمارکت و رستوران‌ که از کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران طلب‌کار هستند، مدعی شدند که عامل بدهی‌های کلوب نفت،سرمربی سابق این تیم است.

*از دیگر طلبکاران نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران می توان به تعدادی از مالکان میوه فروشی، سوپر مارکتی، رستوران دار و … که جمع طلب های آنها مبلغی نزدیک به ۱۸۰ میلیون تومان بود. بعضی از آنها مدعی بودند که علیرضا منصوریان، زمانی که سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بود از آنها به سفارش کلوب خرید کرده و حالا باید نفت پول آنها را تسویه کند! آنها مقصر این اتفاق را علیرضا منصوریان می دانند و می گویند ما به اعتبار علی منصوریان به تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران چه از لحاظ تغذیه و چه از لحاظ تدارکات کم نگذاشتیم ولی حالا باید به دنبال پولمان بیاییم و دستمان به جایی بند نیست. الان علی منصوریان کجاست که جوابگوی ما باشد؟

واژه های کلیدی: ایران | اعتراض | اعتراض | رستوران | بازیکنان | منصوریان | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs